Zastanawiasz się, dla kogo możesz zamówić rozmowę OD MIKOŁAJA?


Dla dziecka

Zastanawiasz się, co sprawi największą radość Twojemu dziecku? Zabawka, nowe słuchawki, power bank, a może kolejny zestaw klocków?

Zweryfikujmy to wspólnie! Ekipa Świętego Mikołaja zadzwoni do Twojego dziecka i porozmawia z nim o trudnych wyborach :).

Koniecznie zapisz w formularzu coś (np. opisz konkretne wydarzenie), co pomoże nam uwiarygodnić rozmowę. Taka rozmowa sprawi, że wybór prezentu będzie dużo łatwiejszy, a Twoje dziecko będzie miało dużo zabawy (no i może już do świąt będzie jednak grzecznie wynosić śmieci... Mikołaj przecież obserwuje).

Dla partnera

Co roku próbujesz zaskoczyć najbliższą Ci osobę wyjątkowym prezentem? No tak… dylemat zawsze ten sam. Prezent użyteczny, czy raczej zabawny? A może coś zupełnie odjechanego?

W tym roku pomożemy Ci ustalić, co będzie najlepszym rozwiązaniem :). Wybierz, który z Członków Ekipy Świętego Mikołaja powinien zadzwonić do Twojej dziewczyny/chłopaka, żony/ męża, partnera/partnerki. Napisz w formularzu coś, co sprawi, że rozmowa będzie absolutnie prawdziwa i wyjątkowa. Czy bliska osoba była grzeczna? Czy na pewno zasłużyła na prezent? ;)

Śnieżynka, Mikołaj lub Elf zadzwoni i sprawi, że w tym roku Święta będą absolutnie wyjątkowe! Przy okazji zabawy będzie co nie miara :). Jeśli zechcesz, to nagramy i wyślemy Ci rozmowę na maila, byście mogli ją wspólnie odsłuchać :).

Dla współpracownika

Jak sprawić, by świąteczna atmosfera już teraz udzieliła się Twoim współpracownikom? Co roku kupujesz drobiazgi, gadżety świąteczne… A może by tak w prezencie zamówić wyjątkową rozmowę z członkiem ekipy Świętego Mikołaja? Rozmowa będzie absolutnie wyjątkowa, jeśli w formularzu napiszesz nam coś o tej osobie… O jej zwyczajach, ostatnich wydarzeniach z jej życia lub z waszej wspólnej pracowniczej rzeczywistości.

Takim prezentem sprawisz niemałą przyjemność koledze, koleżance, Szefowi….


Nie czekaj! Już dziś zamów telefon od Świętego Mikołaja i baw się wspaniale. Zapraszamy!