Aby zamówić rozmowę w pierwszej kolejności wypełnij poniższy formularz.
Podaj nam istotne dane, aby rozmowa była wiarygodna i ciekawa.

Następnie opłać usługę szybką płatnością.

Wypełnij formularz zamówienia rozmowy

W zamówieniu musisz podać nam kilka danych. Ale spokojnie... niektóre możesz pominąć. Im więcej będziemy wiedzieć, tym łatwiej będzie nam przeprowadzić rozmowę z wybraną przez Ciebie osobą w sposób wyjątkowy i dostosować ją właśnie do niej.

Twój e-mail, imię i numer telefonu

Musimy wiedzieć, kto zamawia rozmowę i jak skontaktować się z Tobą w przypadku gdybyśmy mieli jakieś dodatkowe pytania. Jeśli sobie tego życzysz, na adres e-mail wyślemy nagranie przeprowadzonej rozmowy. Pamiętaj, że musisz być osobą pełnoletnią.

Imię i telefon osoby docelowej

To chyba oczywiste :). Uwaga: jeżeli dzwonimy do osoby, która nie ma własnego telefonu (np. dziecko) poinformuj nas o tym w tym miejscu.

Informacje o osobie docelowej

Napisz nam, kim jest dla Ciebie wskazana osoba, gdzie mieszka, ile ma lat, czym się zajmuje, a także podaj nam wszystkie inne informacje, które mogą nam się przydać w trakcie rozmowy. Im więcej ciekawych rzeczy będziemy wiedzieć o rozmówcy, tym fajniejsza i bardziej zaskakująca będzie rozmowa :).

Kto i kiedy ma zadzwonić?
Określ, czy połączenie ma wykonać sam Święty Mikołaj, czy może wolisz, aby do wybranej osoby zadzwonili Ęlf, Śnieżynka, czy któraś z innych postaci z Bożonarodzeniowego zespołu (Ebenezer'a Scrooge'a może lepiej sobie daruj - nasze połączenia mają być miłe i wesołe). Napisz też, kiedy najlepiej będzie "złapać" Twojego wybrańca pod telefonem (ale przeczytaj w naszych zasadach, kiedy na pewno nie zadzwonimy).

Jaki jest główny cel rozmowy?
Głównym celem rozmowy będzie sprawienie radości wybranej przez Ciebie osobie i zaskoczenie jej połączeniem od samego "Świętego". Rozmowa z tym gościem to naprawdę super sprawa. Zresztą reszta towarzystwa również jest urocza i sprawi, że Twój bliski poczuje się wyjątkowo.
Możesz jednak napisać, czy chciałbyś osiągnąć jakiś inny cel, na przykład:
- zapytać, co osoba chciałaby dostać w prezencie (możesz też podać kwotę, kategorię prezentu, wszystko, co może być dla Ciebie istotne)
- zapytać, czy pomysł na prezent, który masz jest trafiony
- określić zadanie, które ma wykonać osoba, aby otrzymać prezent (ale pamiętaj, że to tylko zabawa)
- postraszyć, że prezentów nie będzie, lub zapewnić, że będą (jak wyżej)
Ale uwaga, nadchodzą Święta i nie musimy działać zadaniowo - możemy po prostu miło pogadać :).

Czy osoba była grzeczna/niegrzeczna i dlaczego?
To świetny pretekst do rozpoczęcia wesołej, indywidualnej rozmowy. Podaj nam takie informacje, których znajomość przez Świętego Mikołaja zaskoczy Twojego bliskiego - pamiętaj, że on wie (prawie) wszystko.

Inne informacje
Sam najlepiej wiesz, co zaskoczy wybraną osobę i spowoduje, że rozmowa będzie bardziej osobista. Coś niezwykłego lub zupełnie zwykłego, ale istotnego wydarzyło się ostatnio w życiu tej osoby? Napisz nam o tym. Skup się na dobrych i pozytywnych rzeczach, również tych śmiesznych. Złamana w wakacje ręka (o ile zrosła się bez komplikacji) też może być fajnym elementem rozmowy.

Nasze zasady
Prosimy przeczytaj je tutaj zanim zamówisz rozmowę.